Sektörler & Çözümler > Zenia Konuk Ağırlama

Zenia Logo Büyük
0

Restoran POS Satış Yönetim Sistemi

0

O2O Online Sipariş Sistemi (Bulut Servisi)

0 M

İşlem
(2021)

0 M

Paket Servisi
(2021)

0

Ürünleştirilmiş Çözüm

% 0

Uptime

Konuk ağırlama sektöründe rekabet her geçen gün artıyor. Müşterileri beklentileri hızla değişiyor. Covid-19’la birlikte beklenmedik bir dönüşüm yaşanıyor. Bütün bu gelişmeler bilişim teknolojilerini yakından takip etmeyi ve riskleri yönetmek için teknolojinin imkânlarından faydalanmayı zorunlu kılıyor.

Konuk ağırlama sektöründeki teknoloji liderlerinden Zenia, bütünüyle sektörel ihtiyaçlara odaklanan çözüm ve servisleriyle sektörün değişen dünyasında işletmelerin en büyük destekçisi oluyor. 2600 işletmeye ihtiyaç duydukları POS, restoran yönetim sistemleri ve çok kanallı sipariş alım ve teslimat çözümlerini sağlıyor. Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarının bilgi sistemlerini kuruyor. Restoran operasyonlarına uzaktan ve saha servisleriyle 7 gün 24 saat destek veriyor. Konuk ağırlama sektöründe faaliyet gösteren restoran, kafe, otel ve işletmeler Zenia’nın uçtan uca sunduğu teknoloji ve servislerle risk ve değişen müşteri beklentilerini yönetiyor. Rekabet ve maliyet avantajı elde ediyor.

Zenia’nın bulut teknolojileri restoran verilerini merkezde toplayarak anlık analizlere imkan sağlıyor. Zenia çözümlerini tercih eden restoranlar, kolay yönetim ve denetim, felaket kurtarma merkezi desteği, yedekleme ve çevrimdışı ortamda çalışabilme olanaklarıyla rakiplerinin önüne geçiyor.