Sektörler & Çözümler > Zenia Konuk Ağırlama

Dünyada artan rekabet, ürün odaklı servis ve çözüme geçiş, bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve teknolojik avantajın getirilerini kullanmayı zorunlu kılıyor. Uçtan uca teknoloji servisleriyle iş süreçlerini verimli hale getiren restoranlar, kafeler, oteller ve konuk ağırlama sektöründe faaliyet gösteren diğer işletmeler rekabet avantajını elde ediyor.

Zenia, yalnızca konuk ağırlama sektörünün ihtiyaçlarına odaklanan teknoloji çözüm ve servisleri ile sektörün yeni dünyasında işletmelerin en büyük destekçisi oluyor. Konuk ağırlama sektöründeki teknoloji liderlerinden Zenia, 2500’den fazla işletmeye POS, restoran yönetim sistemleri ve çok kanallı sipariş alım ve teslimat çözümlerini sunmaktadır. Toplanan veriler yorumlanır ve bulgular, özellikle küresel QSR operatörleri için konuk ağırlama sektörünün geleceğini şekillendirir.

Bir çok ülkeye teknoloji çözümleri sağlayan Zenia, Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarına sistemler tedarik etmekte ve operasyonları 7×24 uzaktan ve saha servisleri ile destekliyor. Bulut teknolojileri ile restoran verileri merkezde toplanırken anlık analizlere imkan tanıyor. Zenia sistemleri kolay yönetimi ve denetimi sağlarken, felaket kurtarma merkezi desteği, yedekleme ve çevrimdışı ortamda çalışabilme nitelikleri ile tüm rakiplerini geride bırakıyor.

www.zenia.tech