Zenia Konuk Ağırlama

Dünyada artan rekabet, ürün odaklı servis ve çözüme geçiş, bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve teknolojik avantajın getirilerini kullanmayı zorunlu kılıyor. Uçtan uca teknoloji servisleriyle iş süreçlerini verimli hale getiren restoranlar, kafeler, oteller ve konuk ağırlama sektöründe faaliyet gösteren diğer işletmeler rekabet avantajını elde ediyor.

 

Zenia, yalnızca konuk ağırlama sektörünün ihtiyaçlarına odaklanan teknoloji çözüm ve servisleri ile sektörün yeni dünyasında işletmelerin en büyük destekçisi oluyor.

 

Dünya POS sistemleri lideri NCR ile olan iş ortaklığı ve ülkemizin her ilini içine alan servis ağı ile Zenia, Türkiye’nin sektör lideri olmasının yanında, 1.600 üstünde restoranda, 5.500 POS ve arkasında milyarlarca veriyi anlamlı hale getiren sistemleri ile konuk ağırlama sektörünü ve özellikle restoranların geleceğini şekillendiriyor.

 

Bir çok ülkeye teknoloji çözümleri sağlayan Zenia, Türkiye’nin en büyük zincir restoranlarına sistemler tedarik etmekte ve operasyonları 7×24 uzaktan ve saha  servisleri ile destekliyor. Bulut teknolojileri ile restoran verileri merkezde toplanırken anlık analizlere imkan tanıyor.  Zenia sistemleri kolay yönetimi ve denetimi sağlarken, felaket kurtarma merkezi desteği, yedekleme ve çevrimdışı ortamda çalışabilme nitelikleri ile tüm rakiplerini geride bırakıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız