ATP e-devlet

Kırtasiyecilik tarihe karışıyor, dijital dönüşümle hem çevre hem iş süreçleri ferahlığa kavuşuyor. Gelişen teknolojiler ile E-fatura, E-defter ve  E-arşiv, ERP programlarının vazgeçilmez modülleri haline geldiler.  ATP yazılımları ve bulut veri güvencesiyle e-dönüşüme katkı sağlıyor.

 

Microsoft Silver iş ortağı olarak, teknolojinin etkin kullanımı, iş gücü ve maliyette önemli tasarrufları, E-dönüşüm uygulamaları ile kâğıda dayalı işlemleri azaltıyor. 2015 senesinde 250 milyon E-fatura Türkiye ekonomisine 500M TL tasarruf kazandırırken, resmi, hukuki, ticari işlem ve yazışmaların bilgisayar ortamına taşınması kurumsal ve bireysel kolaylık ve hız da sağlıyor.

Fatura gönderme ve kayıt işlemleri, E-Fatura ile daha etkin, güvenilir, kolay ve hızlı bir şekilde yapılır. Faturalar elektronik ortamda kesildiği için kağıt fatura kesilmesine ve nüshalarının arşivlenmesine gerek yoktur.

E-Fatura verileri, muhasebe, ERP, vb. bilgi işlemleri sistemlerine otomatik olarak aktarılabilir. Bankacılık ödeme sistemleri ile entegrasyonla tahsilat takibi kolaylaşır.

Muhasebe kayıtları kaydedilirken yeni ekranlarımızla GIB’den istenen, E-Defter verileri artık hızlı, eksiksiz ve mevzuata uygun hale getirebilir.

Kullanıcı bilgisi gerektirmeden kayıtlar defter verisi haline dönüştürülebilirler.  Rapor oluşturmak kağıt defter oluşturmaktan çok daha hızlı ve kolay olacaktır. GIB kurallarına uygun kontrol raporları ile güvence altındasınız.

Daha yeşil bir dünya için E-Arşiv elektronik faturaları ile çalışıyoruz. E-Fatura ile çalışan E-Arşiv, sistem üzerinde digital imzalı fatura oluşturma ve GIB mevzuatına göre rapor gönderimi süreçlerini etkin ve kolay bir şekilde yerine getirir.

GIB’den istenen veriler fatura oluşturulması esnasında sağlanır ve faturalar mail olarak gönderilir. Ödeme kaydedici cihazlarla entegrasyon sağlanarak muhasebe kayıtları otomatik oluşturabilir.