Hizmetler > Dijital Dönüşüm

Dünya hızla değişiyor, kavramlar yepyeni tanımlar kazanıyor, rekabet, ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetine dair geleneksel tüm kalıplar bir bir yenileniyor. İşte bu dinamik dünyada ATP uçtan uca teknoloji, danışmanlık ve hizmet çözümleriyle kurumlara rehberlik ediyor. Deneyimli ekibi, alanında uzman iş ortakları ve hiç dinmeyen tutkusuyla!

Tedarik, üretim ve satış süreçlerinin optimizasyonunu ve genişletilmesini Microsoft Dynamics platformu ve kendi uygulamalarımız üzerinden sağlıyoruz. 4 kez “Microsoft CRM Yılın İş Ortağı” ve “Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics Ortağı” ödüllerini alan ekibimiz, EMEA bölgesinde Microsoft President’s Club ve Microsoft Dynamics Worldwide Inner Circle’da da ilk üç liderden biri olma başarısını göstermiştir.

ATP CRM çözümleri ile yüksek müşteri bağlılığı ve sürdürülebilir rekabet üstünlüğü avantajlarını sunuyoruz. Konuk Ağırlama sektörü CRM çözümlerimiz hızlı restoran servis sektöründe Burger King®, Popeyes®’ ve Arby’s®’de 10’dan fazla ülkede kullanılıyor. Geniş kapsamlı Invest2CRM finans sektörü çözümümüz aracı kurumların satışa dönüşüm oranlarını %30 üstünde etkileyebiliyor.

ATP ERP ekibi, Microsoft Dynamics NAV platformu ve kendi uygulamaları ile Türkiye, Çin ve EMEA ülkelerinde şirketlere kurulum, yapılandırma, özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin en büyük şirketlerinde farklı sektörlerde 50’den fazla başarılı proje gerçekleştirerek kazançlarını artırmada kritik rol oynadık.


ATP BI çözümleri, yazılımlarımız ve müşterilerimizin kullandığı cihazlardan toplanan verilerin analizi ile şirketlerin iş modeli bileşenlerini detaylı şekilde değerlendirmelerini ve optimizasyonunu sağlıyor.

Microsoft-Dynamics-logo