Altyapı Hizmetleri

Teknolojinin uzaktan erişilebildiği dünyamızda mükemmel bir altyapı şarttır! ATP altyapı çözümlerimiz denenmişlikleri, güvenilirlikleri, yüksek kullanabilirlikleri ve her boyutta organizasyon için ölçeklenebilir olma özellikleri ile öne çıkıyor. Tek ofisten yüzlerce satış noktasına kadar tüm iletişim ve bilişim ihtiyaçlarınızı karşılayan ATP Altyapı Hizmetleri, sektörün en iddialı SLA’lerine sahip saha servislerini sunuyor.

Teknoloji lideri şirketlerle olan iş ortakları ile en güncel çözümleri sunan ATP; öngörülen çözümleri laboratuvarında test ederek yeni teknolojilerin getirebileceği risklerin ortamınızda oluşmasını engelliyor. ATP, projelerini deneyimli proje yöneticileri ile anahtar teslim olarak bitiriyor. Tüm altyapı ihtiyaçlarınızı (donanım, yazılım ve bakım) tedarik ediyor, yönetim, denetim süreçlerinin her adımında sizlere destek oluyoruz.

 

Hızla değişen dünyamızda, iş modelinizin önemli bir katmanı olan teknoloji seçimlerini projeniz dahilinde başkalarına emanet etmeden ATP’nin desteğini alarak kazancınızı artırın.

Yapısal Kablolama

Collaboration IP Ses ve Video

Uzak ve Yerel Ağ Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Veri Merkezi Sanallaştırma, Depolama

Felaket Kurtarma; İş Sürekliliği

Veri Merkezi Konsolidasyon, Taşıma

Teknoloji Alım ve Bakım Takibi