Hakkımızda > Biz Kimiz

1997 senesinde kurulan ATA Teknoloji Platformları (ATP), kritik görevleri yüklenen kurumsal yazılım platformlarını ve hizmetlerini geliştiren ve sağlayan teknoloji lideridir. Dünyanın en büyük markalarını çözümleri ve servisleri ile destekleyen ATP, yüksek hızda veri işlemlerini sabit ve mobil ortamlarda gerçekleştiren teknolojiler geliştirmektedir. Son teknoloji BT altyapıları ve bulut çözümleri de üreten ve yöneten ATP, müşterilerin uygulamalarını dışkaynak hizmeti olarak almalarına öncülük eder.

 

ATP markaları Tradesoft ve Zenia finans ve konuk ağırlama sektörlerinin liderleri olarak Türkiye, Çin ve EMEA bölgesinde 300’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet vermektedirler. Borsa İstanbul Menkul Kıymetler hacminin büyük bir bölümü, Tradesoft Global Trading Platformu ile çalışan terminallerden gerçekleşmektedir. Zenia’nın dünya standartlarındaki satış noktası çözümleri (POS), bulut tabanlı veri yönetimi ve verimlilik araçları ile müşteriler en yüksek seviyede kazanç ve sürdürülebilirlik elde ederler.

 

ATP uçtan uca çözümleri tüm müşteri ihtiyaçlarını hedefler. Çözüm portföyü ağ altyapısı hizmetleri, yönetilen bulut hizmetleri ve e-devlet uygulamalarından sektörlere özel müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kurumsal kaynak planlama (ERP) ve iş zekasını (BI) içerir. Sektörlerinde büyük bilgi birikimine sahip yüzü aşkın ATP yazılımcısı ve analisti, müşterilerin yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle rekabet avantajı kazanmalarını sağlamaktadırlar.

Slider BackGround