Hizmetler > Dijital Dönüşüm

Dünya hızla değişiyor. Kavramlar yepyeni tanımlar kazanıyor. Rekabet, ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetine dair geleneksel tüm kalıplar bir bir yenileniyor. İşte bu dinamik dünyada ATP uçtan uca teknoloji, danışmanlık, hizmet ve çözümleriyle kurumlara rehberlik ediyor. Deneyimli ekibi, alanında uzman iş ortakları ve hiç dinmeyen tutkusuyla!

4 kez “Microsoft CRM Yılın İş Ortağı” ve “Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics İş Ortağı” ödüllerini alan ve EMEA bölgesinde Microsoft President’s Club ve Microsoft Dynamics Worldwide Inner Circle’da da ilk üç liderden biri olma başarısını gösteren ekibimiz, Microsoft Dynamics platformu ve kendi geliştirdiği uygulamalarla tedarik, üretim ve satış süreçlerinizi uçtan uca optimize ediyor.

ATP’nin konuk ağırlama sektörü için geliştirdiği CRM çözümleri hızlı servis restoran sektöründe Burger King®, Popeyes®’ ve Arby’s® başta olmak üzere birçok sektör lideri tarafından 10’dan fazla ülkede kullanılıyor. Diğer taraftan finans sektörü için geliştirdiğimiz Invest2CRM, aracı kurumların satışa dönüş oranlarına %30 üzerinde katkı sağlıyor.

ATP Digital ekibi, Microsoft Dynamics NAV platformu ve kendi uygulamalarıyla Türkiye, Çin ve EMEA ülkelerinde bulunan kurumsal müşterilerine kurulum, yapılandırma, özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri sunuyor. Bugüne kadar 50’den fazla başarılı projede edindiği deneyim ve uzmanlıkla birlikte çalıştığı müşterilere rekabet ve maliyet avantajı kazandırıyor. Hizmet portföyünde yer alan profesyonel hizmetlerle sağladığı avantajları operasyonel faydalarla pekiştiriyor.

ATP BI çözümleri, farklı kaynaklardan toplanan atıl durumdaki verileri etkin bir şekilde analiz ederek şirketlerin iş modellerini daha iyi anlamalarını ve geliştirmelerini sağlıyor.

Microsoft-Dynamics-logo