İnsan Kaynakları > Değerlerimiz

ATP’de vizyonumuza doğru yol alırken sıkı sıkı tutunduğumuz, kim olduğumuzu belirleyen, hiçbir koşulda vazgeçemeyeceğimiz değerlerimiz var. Değerlerimiz mevcutta sahip olduğumuz ve her gün kendimizi geliştirebileceğimiz heyecanlı bir yolculuktur. Takım olarak, bugünümüzü ve yarınımızı yarattığımız güvenle, müşterilerimize kattıklarımızla ve yenilikçiliğimizle yazarız.

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacımız, başarısını ise kendi başarımız olarak görürüz. Onlarla işbirliğimizin her aşamasında değer katarak; uzmanlığımız, hızımız ve yüksek kaliteli çıktılarımızla onlara “iyi ki varsınız” dedirtmek için çabalarız.

Yenilikçiliğimiz

Yenilendiğimiz sürece var olduğumuzu biliriz. Farklı seslere ve fikirlere her zaman açık olmak, ilham almak, sürekli gelişmek bize her şeyden önce keyif verir. Bilgimizi paylaşır, bizi tazeleyecek fikirleri kovalar ve hayata geçiririz.

Güvenilir Olmamız

Her koşulda özümüz sözümüz birdir ve güven bizim için her şeyden önce gelir. Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve ekosistemimizdeki her bireye verdiğimiz değeri hissettirir ve bunu yaparken etik, adil, şeffaf yaklaşımımız ve açık iletişimimizden vazgeçmeyiz.