Hizmetler > Altyapı Hizmetleri

Teknolojiye her yerden erişilebildiği dünyamızda mükemmel bir altyapı şarttır! ATP altyapı çözümleri denenmişlikleri, güvenilirlikleri, yüksek kullanabilirlikleri ve her boyutta organizasyon için ölçeklenebilir olma özellikleriyle öne çıkıyor. Tek ofisten yüzlerce satış noktasına kadar tüm iletişim ve bilişim ihtiyaçlarınızı karşılayan ATP Altyapı Hizmetleri, sektörün en iddialı SLA’lerine sahip saha servislerini sunuyor.

Teknoloji lideri şirketlerle olan iş ortakları sayesinde en güncel çözümleri sunan ATP, öngörülen çözümleri yazılım geliştirme laboratuvarında test ederek yeni teknolojilerin getirebileceği risklerin ortamınızda oluşmasını engelliyor. Projelerinizi deneyimli proje yöneticileri liderliğinde anahtar teslim olarak tamamlıyor. Tüm altyapı ihtiyaçlarınızı (donanım, yazılım ve bakım) tedarik ediyor. Yönetim ve denetim sürecinin her adımında işletmenize destek oluyor.

Hızla değişen dünyamızda, iş modelinizin önemli bir katmanı olan teknoloji seçimlerini başkalarına emanet etmeyin. ATP’nin uzmanlığından, altyapı konusundaki deneyiminden ve desteğinden faydalanarak alarak proje kazanımlarınızı arttırın.